Offshore Sailing gerçek deniz sevdalıları için, unutulmaz bir seyir ve yelken tecrübesi demektir.

Offsore Sailing ile yelken tatilinizde, dünyanın en güzel seyir bölgelerinde masmavi suların ve muhteşem doğanın keyfini çıkartın. Size Türkiye’nin Güneybatısı’nın turkuaz renkli sularında, bareboat charter imkanları sunuyoruz.

Türkiye’ nin eşsiz kıyılarını en yüksek standartlarla donatılmış birinci sınıf teknelerimiz ya da modern katamaranlarımız ile keşfedin. Seyrinizi ya kendiniz tamamlayabilirsiniz ya da Offshore Sailing’ in profesyonel kaptanlarıyla seyir ayrıcalığını yaşayabilirisiniz. Dost canlısı insanlar, meşhur tarihi yerler, küçük limanlar, bakir koylar, deniz ve güneşin harika dansı eşliğinde Offshore  Sailing ile sınırsız yelken fırsatları yaşayın.

Offshore Sailing tekne filosunda, çok iyi bakımlı, tek gövdeli ve katamaranları ile 1983 den bu yana sektörde faaliyet göstermektedir.

Tüm teknelerimizde standart olarak, tam set güvenlik ekipmanları, acil durum araçları, ilk yardım kiti, telsiz, chart plotter, Otopilot, şişme bot, güvertede sıcak su ve müzik sistemi bulunmaktadır.

Size eksiksiz bir charter için en yüksek standartlardaki teknelerimizi sunuyoruz. Arzu edilmesi halinde kaptan, hostes, gemici ve aşçı servisimiz de vardır.

Check-in ve check-out işlemleri esnasında yapılan dikkatli çalışmalar sayesinde, seyrinizi çok daha eğlenceli ve sorunsuz olarak sürdürebilirsiniz. Marinadan ayrılmadan önce bir çok dili konuşabilen, tecrübeli personellerimiz size charter ile ilgili tüm gerekli bilgileri aktarır.

Charter haftanız boyunca meydama gelebilecek her türlü sorununuz için geniş servis ekibimizle en kısa sürede size ulaşarak yardımcı olabiliyoruz.

Size sunmuş olduğumuz hizmetler sadece teknenizi teslim alıp, teslim ederken değildir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her zaman 7 gün / 24 saat  aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Acil Durum + 90 – 252 / 413 07 56
Offshore Sailing Operatör + 90 – 252 / 412 34 30    info@ossyc.com
Reservasyon Ofis + 90 – 252 / 413 88 89    serkan@ossyc.com